Unia Europejska
Dodano: 13/04/2021

Centrum Handlowe w Szamotułach

Nowoczesna Prefabrykacja – pomoc w inwestycjach

Od ponad 35 lat produkujemy kostkę brukową, która zyskała popularność w całej Polsce. Jednak firma POZBRUK to nie tylko nawierzchnie dekoracyjne i użytkowe. Współpracujemy również z inwestorami, biurami architektonicznymi, wykonawcami i deweloperami, dostarczając najwyższej klasy wyroby betonowe usprawniające proces budowy dużych inwestycji.

Nasz wkład w rozwój produkcji systemów prefabrykowanych (ścian, stropów, słupów itp.) umożliwia inwestorom sprawną i szybką budowę, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów produktowych. Przykładem naszej współpracy z inwestorami obiektów publicznych jest trwająca budowa Centrum Handlowego w Szamotułach. Obiekt będzie galerią typu multibox, złożoną z dwóch budynków połączonych parkingiem. Jego konstrukcja składa się ze 113 słupów prefabrykowanych dostarczonych przez firmę POZBRUK, na których oparto konstrukcję dachu.

centrum handlowe w szamotułach słupy prefabrykowane

 

Prefabrykowane Słupy – szybka budowa każdej inwestycji

Prefabrykowane przez firmę POZBRUK słupy żelbetowe są odpowiedzią na zróżnicowane wymogi projektowe. W systemie standardowej prefabrykacji, znajdują się słupy o przekrojach poprzecznych, których wymiary wynoszą od 40 x 40 cm do 70 x 60 cm o długości do 15 m. Technologia POZBRUK umożliwia również wykonanie elementów w systemie prefabrykacji niestandardowej. Wśród wyrobów dostępne są zarówno słupy proste jak również skomplikowane prefabrykaty wyposażone w krótkie wsporniki, głowice oraz elementy stalowe przeznaczone do montażu. Elementy uzupełniające projektowane są indywidualnie dla każdego projektu.

pozbruk realizacje centrum handlowe w szamotułach

POZBRUK – gwarantujemy jakość i wsparcie

Budynki przemysłowe stanowią niezwykle obszerną i różnorodną grupę obiektów budowlanych. Korzyści, które daje prefabrykacja, pozwalają rozwiązać napotkane w procesie budowlanym wyzwania, zarówno w aspekcie funkcjonalnym, jak i ekonomicznym. Obiekty wykonane w technologii prefabrykowanej cechuje wysoka odporność ogniowa bez konieczności stosowania dodatkowych powłok ochronnych. Firma POZBRUK dysponuje dynamicznym zespołem projektowym specjalizującym się w konstrukcjach wznoszonych przy użyciu prefabrykacji betonowej. Oferujemy kompleksowe projektowanie obiektów, począwszy od założeń koncepcyjnych, poprzez dobranie optymalnego rozwiązania konstrukcyjnego i wykonanie obliczeń statycznych oraz wytrzymałościowych, a na opracowaniu dokumentacji projektowej kończąc. Zapewniamy również wsparcie i doradztwo techniczne dotyczące naszego systemu prefabrykacji.

słupy żelbetonowe szamotuły

POZBRUK, tworzymy dla pokoleń.

Polecane produkty

Hale przemysłowe

Słupy żelbetowe

Hale przemysłowe

Doki Prefabrykowane

Prefabrykaty Betonowe

Prefabrykowana Ściana Warstwowa

Załaduj więcej artykułów

Zobacz również