Unia Europejska

Oferty pracy

28/04/2021

Doradca Techniczno-Handlowy

  • realizacja planów sprzedaży w regionie
  • obsługa portfela klientów inwestycyjnych
Teolin
13/04/2021

Kierowca C+D - transport ponadnormatywny (gabaryty)

  • Transport naczepami rozciąganymi ponadnormatywny
  • Kierowanie zestawem ciężarowym
Sobota (Poznań)
13/04/2021

 Pracownik obsługi linii produkcyjnej kostki brukowej

  • Dbanie o ciągłość produkcji
  • Praca przy prefabrykacji
  • Obróbka wyrobów betonowych
  • Praca zmianowa
  • Codzienna obsługa maszyn produkcyjnych
Janikowo oraz Sobota (Poznań)

Oferty pracy

Nie znalazleś oferty pracy?

Prześlij nam swoje CV wypełniając formularz aplikacyjny z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)”

Zachowamy Twoje dane w celu wykorzystania w kolejnych procesach rekrutacyjnych.

Etapy rekrutacji

Weryfikacja CV oraz krótka rozmowa telefoniczna albo/i umówienie na spotkanie.

Możliwe: Rozwiązanie indywidualnego zadania rekrutacyjnego typu in basket.

Spotkanie typu Assessment Center.

Możliwe: Rozwiązanie indywidualnego zadania rekrutacyjnego typu in basket.

Indywidualna rozmowa rekrutacyjna oparta na przesłanej aplikacji.

Możliwe: Rozwiązanie indywidualnego zadania rekrutacyjnego typu in basket.

Spotkanie z kierownikiem / dyrektorem działu fachowego.

Uwaga: Będzie organizowane pod warunkiem, że kierownik / dyrektor nie uczestniczył w Etapie 3.

Złożenie oferty, ustalenie szczegółów zatrudnienia.

Podpisanie umowy i rozpoczęcie współpracy.

FAQ

Czy moje dane osobowe są chronione?

Tak – wszystkie dane osobowe kandydatów przechowywane są zgodnie ze standardami i ustawą O Ochronie Danych Osobowych. Dostęp do Twojej aplikacji ma jedynie HR oraz potencjalny przełożony w celu weryfikacji kwalifikacji.

Jak długo będę czekać na informację zwrotną?

Nie ma jednej sztywnej zasady w tej kwestii, jednak staramy się odpowiadać kandydatom jak najszybciej (by nie trzymać nikogo w niepewności), jednak czasem terminy mogą się wydłużyć do ok miesiąca.

Czy niezależnie od wyniku pierwszego etapu rekrutacji - weryfikacji aplikacji – otrzymam od was odpowiedź?

Tak – odpowiadamy na każdą nadesłaną aplikację

Co oznacza „Zostaw CV”?

Jeżeli zdecydujesz się zostawić CV u nas w bazie to możesz mieć pewność odnośnie dwóch kwestii: a) Twoje dane są bezpieczne i będą wykorzystywane JEDYNIE przez zespół HR na potrzebę aktualnych/ przyszłych rekrutacji. b) Jak tylko otrzymamy Twoje CV, zweryfikujemy je pod kątem aktualnie prowadzonych rekrutacji oraz będziemy brać je pod uwagę przy następnych rekrutacjach. Jeżeli Twoja kandydatura będzie pasowała do wymogów danego stanowiska – skontaktujemy się z Tobą.

Czy jeżeli interesuje mnie więcej niż jedna oferta pracy to czy powinienem zaaplikować tylko na jedną czy na wszystkie?

To zależy. Jeżeli w procesie wypełniania formularza zaznaczysz zgodę na rozpatrywanie aplikacji także pod kątem innych stanowisk to nie musisz aplikować wielokrotnie, natomiast jeżeli takiej zgody nie wyrazisz to wymagane jest wysłanie aplikacji na każde ogłoszenie oddzielne. Załączona standardowa klauzula dotycząca zgody na przetwarzanie danych osobowych (bez wyrażenia dodatkowej zgody w formularzu) upoważnia nas jedynie do wykorzystania Twoich danych tylko dla potrzeb tej jednej konkretnej rekrutacji, na którą zaaplikowałaś/ zaaplikowałeś.

Co mnie czeka na spotkaniu?

Cały proces rekrutacji rozpisany został na naszej stronie. Podczas niego możemy zaprosić Cię na spotkanie indywidualne z pracownikiem zespołu HR, lub także od razu z potencjalnym przełożonym, gdzie odbędzie się rozmowa na podstawie przesłanej aplikacji. W procesie, w zależności od wymagań stanowiska, może także pojawić się indywidualne zadanie/ test do rozwiązania, bądź spotkanie typu Assessment Centre – które polega na wykonaniu konkretnego zadania w grupie.

Czy jeżeli nie dostanę propozycji zatrudnienia w odniesieniu do oferty, na którą aplikowałem, to mam jeszcze jakąś szansę na podjęcie współpracy z POZBRUKiem w przyszłości?

Oczywiście! Często – przy nowych rekrutacjach – wracamy do dawnych kandydatów w celu zweryfikowania, czy może osoba, którą już poznaliśmy pasowałaby na dane stanowisko (jeśli oczywiście wyraziła na to stosowną zgodę). Jeżeli pojawia się taka szansa to od razu dzwonimy do kandydata.

Kogo właściwie szukacie?

Wszystkich – naprawdę. Poszukujemy zarówno pracowników administracyjnych do naszych oddziałów, handlowców, którzy przynoszą klientów i zamówienia do firmy, pracowników produkcyjnych, bez których handlowcy nie mieliby czego sprzedawać, oczywiście kierowników, by miał kto zarządzać ludźmi (jeśli nie możemy pozyskać ich w toku rekrutacji wewnętrznej), logistyków do zarządzania usługą transportową, a przede wszystkim osób z pasją, wysoką motywacją, chęcią nauki i rozwoju oraz pozytywnym nastawieniem do pracy! Takich ludzi, których intensywny dzień pracy i nowe, ciągłe wyzwania, napędzają do działania. Poszukujemy osób otwartych, komunikatywnych, zorientowanych na cel i na wysoką jakość pracy.

Jakie są najczęstsze powody niezakwalifikowania się?

Na kandydatów staramy się patrzeć bardzo kompleksowo (stąd tyle etapów rekrutacji). Nie same kompetencje mają znaczenie, ale także typ osobowości, reprezentowany styl pracy itp. Wiemy, że podczas spotkania kwalifikacyjnego kandydat chce wypaść jak najlepiej, by dostać ofertę pracy, na której mu w danym momencie zależy. To naturalne. Jednak my kierujemy się zawsze długofalową perspektywą a w związku z tym także bezwzględną otwartością i szczerością. Już na 1, a najpóźniej 2 spotkaniu kandydaci poznają swoich potencjalnych przełożonych, oczekiwania wobec stanowiska, realia pracy, całościową ofertę zatrudnienia – ma to ogromne znaczenie, gdyż zależy nam na podejmowaniu współpracy na lata. Dla nas bardzo ważne jest, abyśmy to nie tylko my wybrali kandydata, ale także to, by kandydat wybrał nas. Świadomie i na lata.