Unia Europejska
Dodano: 22/10/2021

Zdążyć przed zimą

Królowa jesień panuje niepodzielnie. Ale uwaga, gdzieś już słychać kroki zimy. Czas zatem na ostatnie prace wykończeniowe na tarasach, ogrodach i w przestrzeni miejskiej. Czytając kolejne słowa nie musisz szukać dalej produktów, oferujemy bowiem wielce atrakcyjne płyty Presstone o wymiarach 40×40.

Wybór mamy bogaty niemal jak w supermarkecie. Płyty o powierzchni gładkiej są poddawane dodatkowej obróbce. Dzięki delikatnemu połyskowi, szlifowanie eksponuje naturalne walory kruszywa. Piaskowanie m.in. zwiększa właściwości antypoślizgowe. Z kolei proces szczotkowania uwypukla charakter naturalnych powierzchni kamiennych.

Nie od dziś wiadomo, że lepiej prace dokończyć jeszcze przed nadejściem najzimniejszych miesięcy, by na wiosnę... pomyśleć o nowych działaniach. Kolorów płyt 40×40 do wyboru bez liku. Warto zwrócić uwagę choćby na bazalt naturalny czarny, marmur śnieżny i słoneczny, granit tarasowy, miejski czy też dolomity: mleczny i kremowy. Wśród płyt o powierzchni strukturalnej dominują łupki: czarny i śnieżny. Dylemat, który rodzaj powierzchni i barwę wybrać, ogranicza się przede wszystkim do oceny walorów wizualnych płyt a nie funkcjonalnych.

Odporność na warunki atmosferyczne, ścieranie i zabrudzenia gwarantujemy w cenie. Do tego dobra informacja dla ekipy budowlanej – montaż będzie szybki i łatwy, więc zima „nie dogoni” ekipy remontowej. Płyty 40×40 są kompatybilne z pozostałymi produktami z systemu Presstone, co zdecydowanie zwiększa opcje aranżacyjne. Nawierzchnie warto uzupełnić okładzinami elewacyjnymi, schodami.

Bliższe informacje: Luiza Łuczak, tel. 519 352 741, e-mail luiza.luczak@pozbruk.pl.

Polecane produkty

Załaduj więcej artykułów

Zobacz również