Unia Europejska
Dodano: 16/04/2020

Wznowienie bezpośredniej obsługi Klientów

Szanowni Państwo,

uprzejmie informujemy, że przy zachowaniu środków bezpieczeństwa, w tym wymogu noszenia maseczek ochronnych zakrywających twarz i nos, postanowiliśmy przywrócić bezpośrednią obsługę naszych Klientów w centrali firmy w Sobocie k. Poznania. Tym samym wznawiamy otwarcie Strefy Klienta, ulokowanej w budynku Showroom SCALAMID, w bezpośrednim sąsiedztwie naszego Ogrodu Wystawowego, w Sobocie.

Jednocześnie informujemy o uruchomieniu bezpośredniej obsługi Klientów w naszych oddziałach w: Janikowie, Kaliszu oraz Teolinie k. Łodzi. Szczegóły dotyczące godzin funkcjonowania oraz numerów kontaktowych do nich znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej w zakładce KONTAKT.

Ze względu na ograniczenia w obrocie gotówkowym związane z sytuacją epidemiczną uprzejmie informujemy, że aktualnie płatność gotówką możliwa jest wyłącznie w Centrali w Sobocie i tylko w środy.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów, w związku z wystąpieniem stanu epidemii, zwracamy się z prośbą o przestrzeganie wymogu zakrywania twarzy i nosa również podczas wizyty we wszystkich oddziałach firmy POZBRUK.

Z wyrazami szacunku,
Zespół Biura Obsługi Klientów
POZBRUK

Polecane produkty

Płyty Fasadowe Scalamid

Płyta okładzinowa SCALAMID

Ogrodzenia betonowe

Pustak ogrodzeniowy Rotterdam

Załaduj więcej artykułów

Zobacz również