Unia Europejska
Dodano: 05/08/2019

Otwarcie showroomu SCALAMID

Firma POZBRUK, znana głównie z produkcji kostki brukowej i płyt tarasowych, sukcesywnie poszerza swoją ofertę. Po wprowadzeniu na rynek hal prefabrykowanych, systemu stropów oraz nadproży strunobetonowych, przyszedł czas na kolejną nowość: płyty włókno-cementowe z nadrukiem cyfrowym SCALAMID.
Z tej okazji w centrali firmy POZBRUK w piątek 14.06.2019 r. odbyło się oficjalne otwarcie salonu pokazowego – showroomu. W nowym budynku goście mogli zobaczyć (i dotknąć) produktu, który zaprezentowano w różnych aranżacjach. W spotkaniu uczestniczyli głównie architekci oraz projektanci wnętrz, dla których organizatorzy przygotowali branżowe prelekcje nt. wykorzystania płyt włókno-cementowych w budownictwie oraz przepisów przeciwpożarowych. Popołudnie umilił występ artystyczny bodypaintingu oraz bankiet na terenie ogrodu wystawowego.

Stworzenie nowego produktu wymagało zbudowania nowoczesnej fabryki, która w zeszłym roku powstała w Sobocie k/Poznania. Dzięki zastosowaniu innowacyjnej linii produkcyjnej, POZBRUK jako jedyny producent w Europie może zaoferować klientom płyty włókno-cementowe o tak wysokich parametrach. Mowa tutaj m.in. o najwyższej klasie odporności ogniowej A1 oraz możliwości nadrukowania na powierzchnię płyty dowolnych wzorów. POZBRUK chce wykorzystać te przewagi, dlatego od początku zdecydował się na stworzenie kanału sprzedaży eksportowej. Być może niedługo SCALAMID pojawi się w domach Europejczyków i nie tylko.

Dużą zaletą produktu jest jego szerokie zastosowanie zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Przy użyciu SCALAMIDU można wykańczać elewacje, ściany wewnętrzne i meble, a także układać podłogi. Duże formaty płyt (maks. 1200×3200 mm) oraz ich giętkość umożliwiają zastosowanie materiału także na obłych powierzchniach. Szeroką gamę wymiarów, wzorów i kolorów wzbogaca dodatkowa opcja wydrukowania spersonalizowanych grafik zamówionych przez klienta.

Więcej informacji nt. produktu: www.scalamid.com

Polecane produkty

Załaduj więcej artykułów

Zobacz również