Unia Europejska
Dodano: 27/05/2021

Ogród wystawowy w Janikowie

Już działa, już można przyjść, oglądać i szukać inspiracji! Ogród wystawowy w Janikowie zaprasza w dni powszednie od godziny 8 rano. Zobaczycie różne kompozycje z użyciem kostki brukowej, architektury ogrodowej i innymi produktami Pozbruku w roli głównej. Wykorzystywanie pomysłów do swoich celów dozwolone, a nawet mile widziane.

Podstawową udanej aranżacji przestrzeni jest kreatywne planowanie. Właśnie dlatego otwieramy ogrody wystawowe, w których można znaleźć ciekawe inspiracje zagospodarowania przestrzeni, łączenia kompozycji, właściwego wykorzystania różnych elementów. Pokazujemy interesujące idee z udziałem kostki brukowej, palisad, krawężników, ogrodzeń a nawet donic betonowych, ławeczek i kuli. Istotne wsparcie dla efektów wizualnych stanowi wiedza obecnych na miejscu ekspertów. Co ważne, nie tylko z punktu widzenia poznaniaków, wszelkie informacje przekazujemy za zupełne darmo. I to nawet jeśli produktu nie zamówicie (co jednak mało prawdopodobne).

Ogród wystawowy wystartował w Janikowie pod Poznaniem, przy ul. Gnieźnieńskiej 37. Wrota otwarte są w dni powszednie w godzinach 8:00-16:00.

 

ogród wystawowy w janikowie pozbruk

ogród wystawowy w janikowie pozbruk

ogród wystawowy w janikowie pozbruk

 

Sprawdź jak dojechać.

Polecane produkty

Nowoczesna

Reneo

Ekologiczne

Domino Hydro

Krawężniki i Obrzeża

Palisada Ogrodowa

Załaduj więcej artykułów

Zobacz również