Kostka brukowa Poznań – gdzie szukać dystrybutorów

Kostka brukowa Poznań — z czym Wam kojarzy się to połączenie? Jeśli mieszkacie w stolicy Wielkopolski lub jej okolicach, jest duża szansa, że powiecie: Pozbruk! Zachęcamy do odwiedzenia naszych lokalnych dystrybutorów. Na rynku budowlanym nie brakuje firm, które produkują elementy służące do wykonania nawierzchni. Jednak wielu internautów wpisując w wyszukiwarkę internetową "kostka brukowa Poznań", ma na myśli rodzinne przedsiębiorstwo z centralą w Sobocie, zlokalizowanej blisko Grodu Przemysła. Słowo pozbruk przyjęło się jako synonim nazwy produktu i jest używane na co dzień. Lokalność mamy zatem niejako wpisaną w DNA. aranżacje kostki brukowej

Kostka brukowa w Poznaniu

W samej stolicy Wielkopolski o kostkę brukową polecamy zapytać naszych zaufanych partnerów, którymi są:
 • AW Wesołek, ul. Gdyńska 39
 • Buchem: ul.Druskiennicka 1/3, Browarna 8, ul. Górecka 19
 • Bruk De Lux, ul. Bożymira 9
 • Pekabud Market, ul. Szarych Szeregów 44
 • Chemik, ul. Starołęcka 19
 • Butrans, ul. Gnieźnieńska 63
 • Guma Wicherek, ul. Obodrzycka 23
 • HDMB Maszewski, ul. Jankowskiego 10
 • Hurtownia art. przemysłowych i budowlanych Marek Michalak, ul. Ostrowska 358

Jak najłatwiej znaleźć dystrybutora

Kostka brukowa w Poznaniu ma zatem solidne zaplecze wśród dystrybutorów Pozbruku. W okolicznych miejscowościach również nie brakuje podmiotów sprzedających nasze produkty. Przykładowo będąc w okolicach Piątkowa, śmiało może wpisać do wyszukiwarki kostka brukowa Suchy Las — mamy tam dwóch partnerów.

Dystrybutorzy Pozbruku w Suchym Lesie

 • Mag-Bud, ul. Obornicka 71, Suchy Las
 • Dom-Bud, ul. Stara Droga 40, Suchy Las
Gdy zaś inwestycja realizowana jest na Smochowicach (część Poznania) — warto zajechać do okolicznych miejscowości: Wysogotowa, Baranowa lub Tarnowa Podgórnego.

Dystrybutorzy Pozbruku w Wysogotowie, Baranowie, Tarnowie Podgórnym

 • Centrum Dystrybucji Elbau, ul. Szparagowa 9, Wysogotowo
 • Bruk Point, ul. Wierzbowa 150, Wysogotowo
 • Dobra Kostka, ul. Rzemieślnicza 10, Baranowo
 • Oxotrade, Poznańska 33, Tarnowo Podgórne

Oferta ze strony internetowej

Pełną listę dystrybutorów Pozbruku łatwo odszukać na stronie internetowej Pozbruk.pl, na której się właśnie znajdujecie. W zakładce kontakt umieściliśmy mapkę z możliwością znalezienia preferowanej miejscowości lub wpisania jej nazwy w okienko wyszukiwania. To znacznie ułatwia dotarcie do najkorzystniej zlokalizowanej placówki. Pozwalamy sobie przy okazji zaproponować prostą drogę do udanego zakupu (nie tylko) kostki. Najpierw dokładna analiza potrzeb (cel, estetyka, wielkość powierzchni do zagospodarowania). Następnie zapoznanie się z ofertą Pozbruku. Produkty mają oczywiście dedykowany dział, w którym można je dodać do listy ulubionych, a następnie wysłać na swoją skrzynkę mailową. Kolejny etap stanowi znalezienie dystrybutora, do którego będzie najłatwiej, najszybciej dojechać. Sprzedawcy pomagają w doborze kostki, nie tylko związanych z wyglądem produktu. Koniecznie należy uwzględnić aspekty techniczne, zastosowanie (podjazd, taras, ścieżka w ogrodzie, parking itp.), trendyWięcej na temat kryteriów wyboru kostki brukowej na podjazd. najlepsza cena kostki brukowej

Cena kostki brukowej

Zapraszamy również do naszej centrali w Sobocie przy ul. Poznańskiej 43, w godzinach 7-16. W odnowionym ogrodzie wystawowym można zobaczyć wiele różnorodnych aranżacji kostek brukowych, płyt dekoracyjnych (tarasowych), palisad itp. Na miejscu radą służą pozbrukowi eksperci. Każdy z dystrybutorów (nawet punkt sprzedaży w centrali) ma prawo indywidualnie kształtować ofertę w aspekcie polityki cenowej jak i doboru asortymentu. Niektórzy posiadają konto na Facebooku i czasami publikują informacje o promocjach. Warto przed decyzją zakupową odwiedzić co najmniej dwie placówki, by mieć szersze rozeznanie względem cen kostki brukowej i aktualnie dostępnego asortymentu.