Zmiana organizacji pracy w czasie epidemii

Szanowni Państwo,

w związku z trwającym w naszym kraju stanem zagrożenia epidemicznego, pragniemy poinformować, że firma POZBRUK w trosce o zdrowie swoich pracowników, klientów oraz partnerów biznesowych wprowadziła kilka zmian w organizacji pracy przedsiębiorstwa.

Zapewniamy, że w żaden sposób nie wpływają one negatywnie na terminowość obsługi obecnych oraz przyjmowanie nowych zamówień.

W działach, w których było to możliwe, wprowadziliśmy pracę w trybie zdalnym. Dotyczy to: administracji, obsługi klienta, logistyki (z wyjątkiem magazynierów i kierowców) księgowości oraz marketingu.

Jednocześnie informujemy, że produkcja w naszych zakładach odbywa się bez zakłóceń. W halach swoje zadania wykonują operatorzy maszyn, którzy zgłosili gotowość do pracy. Przestrzenie robocze oraz toalety wyposażono w środki do dezynfekcji rąk i uczulono pracowników, aby dla wspólnego dobra, przestrzegali zasad bezpieczeństwa higienicznego. Nasze linie produkcyjne są w pełni zautomatyzowane, a do obsługi potrzebują jedynie kilku operatorów, którzy pracują w dużych odległościach od siebie, co minimalizuje zagrożenie.

Również bez zakłóceń realizowane są odbiory towaru oraz transport. Magazynierzy oraz kierowcy, podobnie jak pracownicy produkcji, zostali wyposażeni w środki dezynfekujące oraz poinformowani o konieczności zachowania zasad higieny. Ograniczony został również bezpośredni kontakt pomiędzy pracownikami oraz klientami firmy.

W trybie zdalnym pracują Działy Obsługi Klienta, w tym pracownicy odpowiedzialni za Ogrody Wystawowe. Zapytania lub zamówienia można kierować drogą telefoniczną, a także za pośrednictwem formularzy kontaktowych dostępnych w zakładce „Kontakt” na naszej stronie internetowej. Do Państwa dyspozycji pozostają również Przedstawiciele handlowi.

Również w trybie home office pracuje nasz sekretariat, z wyjątkiem jednej osoby, która rotacyjnie pełni dyżur na miejscu w firmie, gdzie m.in. obsługuje nadsyłaną do nas pocztę.

W przypadku pojawienia się jakichkolwiek zmian, które miałyby nastąpić w najbliższym czasie, będziemy informować Państwa na bieżąco.

Życzymy zdrowia i spokoju, a obecny trudny okres polecamy wykorzystać do spędzenia czasu z najbliższymi w domowym zaciszu.

POZBRUK

dotacje unijne