Unia Europejska
Dodano: 05/06/2020

Dzień otwarty w POZBRUKU

W piątek, 12 czerwca zapraszamy do odwiedzenia centrali naszej firmy w Sobocie k. Poznania, gdzie organizujemy Dzień otwarty dla naszych Klientów. Będziemy do Państwa dyspozycji od godz. 9:00 do 16:00.

Dzień otwarty w POZBRUKU to doskonała okazja, aby zwiedzić nasz Ogród Wystawowy, zobaczyć na żywo i dotknąć naszych produktów. A wśród nich znajdą Państwo nie tylko bogatą ofertę: kostki ogrodowej o różnych kształtach, wymiarach i kolorach, ale również eleganckie płyty tarasowe, stylowe ogrodzenia oraz elementy małej architektury. Poza tym zachęcamy do obejrzenia Showroomu SCALAMID, w którym zaprezentowano nasz najnowszy produkt – płyty włókno-cementowe z nadrukiem cyfrowym.

W wyborze odpowiednich produktów z przyjemnością pomoże zespół naszych doradców techniczno-handlowych. A kwestie związane z zagospodarowaniem i urządzeniem przestrzeni wokół domu będzie można bezpłatnie skonsultować z architektem krajobrazu.

Dzień otwarty to również okazja do oszczędności, ponieważ na towary i projekty zamówione tego dnia obowiązuje dodatkowy rabat.

Serdecznie zapraszamy!

Polecane produkty

Ściany prefabrykowane i stropy filigran

Prefabrykowana ściana warstwowa

Ściany prefabrykowane i stropy filigran

Strop filigran

Załaduj więcej artykułów

Zobacz również