Unia Europejska

Dla inwestora

Zobacz co zyskujesz na współpracy z firmą Pozbruk

Wsparcie działu projektowego

Naszym partnerom biznesowym oferujemy profesjonalne wsparcie Działu Projektowego. Wykonujemy projekty budowlane, projekty wykonawcze na podstawie projektów budowlanych oraz projekty warsztatowe. Specjalizujemy się w projektach wykonawczych i warsztatowych. W ramach kompleksowego projektowania obiektów oferujemy opracowanie założeń koncepcyjnych, dobranie optymalnego rozwiązania konstrukcyjnego, wykonanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych oraz opracowanie dokumentacji projektowej.

Generalne wykonawstwo

Naszym partnerom biznesowym jesteśmy w stanie zaproponować usługę generalnego wykonawstwa w formułach: Zaprojektuj i wybuduj oraz Wybuduj. Świadczymy profesjonalne usługi projektowe, produkcyjne, transportowe oraz montażowe. Współpracujemy również z firmami zewnętrznymi.

Gotowe mockupy

Na życzenie inwestora zaprojektujemy, wykonamy i dostarczymy gotowe mock-upy dla produktów niestandardowych. Mock-up stanowi wizualizację wybranego elementu lub nawierzchni w skali 1:1.

Wsparcie laboratorium

Nasze działy wsparcia technicznego – w tym wewnętrzne laboratorium POZBRUK – mogą pomagać, współuczestniczyć lub przeprowadzać wszelkie potrzebne próby i testy produkowanych przez nas materiałów, zarówno standardowych, jak i niestandardowych. Wykonujemy m.in. próby ogniowe oraz próbki wybranych produktów. Na życzenie klienta wysyłamy próbki naszych materiałów.

Montaż

W ramach naszej oferty proponujemy usługi montażu wyprodukowanych elementów. W przypadku żelbetowych konstrukcji prefabrykowanych, montaż może zostać przeprowadzony bezpośrednio ze środka transportowego, co eliminuje konieczność składowania elementów na placu budowy. Montaż zamówionych produktów wykonujemy zgodnie z ustalonym harmonogramem, który może być sprzężony z harmonogramem transportu, by zapewnić terminowość realizacji inwestycji.

Wsparcie logistyczne i transport

Zapewniamy dostawę naszych towarów we wskazane miejsce w oparciu o służby logistyczne wewnętrzne i zewnętrzne, za pomocą transportu kołowego, specjalistycznego lub kolejowego. Dbamy o względy ekonomiczne, mające na celu przeprowadzenie rozładunku w najbardziej wydajny i optymalny sposób, zachowując standardy BHP podczas prac transportowych. Naszym priorytetem jest, by transport odbywał się w sposób ciągły, zgodnie z ustalonym harmonogramem, niezakłócającym proces inwestycyjny.

Wysyłka próbek

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku oraz klientów, prowadzimy wysyłkę próbek naszych wyrobów. Warunki przyjęcia próbki do realizacji ustalane są indywidualnie. Próbkę można zamówić za pośrednictwem formularza online, a także poprzez bezpośredni kontakt z naszym biurem sprzedaży w danej lokalizacji lub terenowym przedstawicielem handlowym. Na przygotowanie próbki do wysyłki potrzebujemy maksymalnie 48 godzin. Każdą przygotowywaną próbkę starannie pakujemy i zabezpieczamy do transportu kurierskiego, niwelując w ten sposób ryzyko jej uszkodzenia. Na potrzeby realizacji oryginalnych i rozbudowanych projektów inwestycyjnych możliwe jest wykonanie próbek produktów w indywidualnie dobranym kolorze, wykończeniu, a nawet kształcie.

Produkty na specjalne zamówienie

By móc jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów, oferujemy możliwość indywidualizacji wybranych produktów, doboru koloru i rodzaju wykończenia. Wykonujemy niestandardowe elementy prefabrykowane, niestandardowe elementy architektoniczne i skomplikowane detale elewacyjne, a także nawierzchnie na zamówienie. Na potrzeby realizacji oryginalnych i rozbudowanych projektów możliwe jest wykonanie partii produktów w indywidualnie dobranym kolorze i wykończeniu. Jesteśmy w stanie do produktów standardowych dodać niestandardowe wykończenia.

innowacyjne rozwiązania dla pokoleń

Kostka brukowa HYDRO to innowacyjne zastosowanie jednowarstwowej nawierzchni, całkowicie przepuszczalnej wodę podczas intensywnych opadów. Jest wytrzymała na ruch samochodowy i zapobiega powstawaniu kałuż. Ponadto jest odporna na mróz i sól oraz łatwa w utrzymaniu czystości. Kostka brukowa rekompensuje powierzchnię biologiczną czynną utraconą na rzecz rozległego betonowania i asfaltowania przestrzeni publicznej. Zobacz film i dowiedz się więcej o kostce HYDRO.

co budujesz?

zobacz wszystkie produkty

Kompleksowa realizacja inwestycji od projektu do wykonania.

Skontaktuj się z naszym doradcą