Unia Europejska

Zostań Partnerem

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy Partnerów zainteresowanych dystrybucją wysokiej klasy produktów betonowych.

Swoją ofertę kierujemy głównie do osób chcących przełamywać utarte schematy dotyczące aranżacji i wykończenia przydomowej jak i publicznej przestrzeni. Cechujących się nowoczesnym spojrzeniem na innowacyjne technologie oraz dla których istotne jest, że produkty pochodzącą z Polski.

Specjalizujemy się w produkcji materiałów wykorzystywanych do budowy nawierzchni, schodów, elewacji i systemów ogrodzeniowych. Produktów przeznaczonych do wykańczania tarasów i balkonów. Ofertę artykułów dekoracyjnych dopełniają wysokiej jakości betonowe wyroby małej architektury.

Jesteśmy znani także z wysokiej jakości i nowoczesności wytwarzanych fabrykatów przemysłowych m.in. nadproży, systemów stropowych, paneli akustycznych, czy dedykowanych elementów prefabrykowanych.

Współpraca w ramach dystrybucji produktów POZ BRUK to same korzyści:

Jak zostać naszym Partnerem?
Aby zostać dystrybutorem produktów POZ BRUK prosimy o wypełnienie poniższego formularza oraz przedstawienie krótkiego opisu dotyczącego swojej osoby, charakteru prowadzonej działalności gospodarczej i motywu dotyczącego przyszłej współpracy.

Współpraca w ramach dystrybucji

Zostań naszym partnerem