NEWSLETTER
Kultowa ciężarówka POZBRUK wystartowała! 13-03-17

 
Ciężarówka POZBRUK wyruszyła w trasę po całej Polsce z mnóstwem atrakcji na pokładzie. Jedną z głównych atrakcji jest konkurs Moja Przestrzeń POZBRUK – zamierzamy przeprowadzić pierwsze w Polsce rewolucje wokół domu! Odwiedź nas na jednym z pikników i zgłoś się do konkursu! Do wygrania darmowy remont wokół domu, zaprojektowany przez architekta krajobrazu.

Trasa ciężarówki POZBRUK przewiduje kilkadziesiąt postojów. Na każdym z nich zaplanowaliśmy szereg atrakcji – każdy może zrobić sobie zdjęcie z ciężarówką i wygrać firmowe gadżety. Ogromny ciągnik, naczepa mająca aż 22 metry długości i mierząca niemal 4,5 metra wysokości, robi niesamowite wrażenie. Na pikniki zapraszamy całe rodziny z dziećmi. Naszym najmłodszym gościom także umilimy czas – zaplanowaliśmy malowanie twarzy, modelowanie balonów, a na niektórych postojach zabawy na dmuchanym zamku! Ponadto każdy będzie miał możliwość zasięgnięcia fachowej opinii architekta krajobrazu, a także zapoznać się z najnowszymi rozwiązaniami i produktami POZBRUK na miejscu, ponieważ naczepa ciężarówki pełni rolę mobilnej wystawy.

Zapraszamy do konkursu!

Zapraszamy do konkursu wszystkie osoby, które planują remont wokół domu i zastanawiają się jak na nowo urządzić swoją przestrzeń. Wystarczy odwiedzić nas na jednym z pikników i wypełnić formularz konkursowy wraz z krótkim opisem co planujemy zmienić w swojej przestrzeni wokół domu. Nagrodą główną jest remont wokół domu z użyciem produktów POZBRUK, zaprojektowany przez architekta krajobrazu! Rozwiązanie konkursu nastąpi w sierpniu, na oficjalnym finale trasy ciężarówki POZBRUK w podpoznańskiej Sobocie. Zapraszamy!

Dowiedz się gdzie najbliżej Ciebie pojawi się ciężarówka na stronie pozbruk.pl/trasa/

Śledź nas na Facebooku: www.FB.com/POZBRUKinspiracje

© 2015 POZBRUK. Wszystkie prawa zastrzeżone.