Unia Europejska
Dodano: 18/03/2022

Pasjonat aut ciężarowych w naszym firmowym trucku

Jedną z reklamowych wizytówek Pozbruku i Scalamidu jest zabytkowa ciężarówka. Siedzibę naszej firmy odwiedził prawdziwy pasjonat ciężkich pojazdów Igor Michalski, który miał okazję być pasażerem trucka. Nie byłoby w tym nic sensacyjnego, gdyby nie fakt, że Igor ma... 12 lat.

W dobie negatywnych informacji o wojnie i koronawirusie chcielibyśmy przedstawić pewnego młodego człowieka. Pasją 12-letniego Igora są ciężarówki. Co najmniej kilka razy w miesiącu staje wzdłuż dróg i robi zdjęcia przejeżdżającym pojazdom. Następnie umieszcza je na swoim Fan Page’u Truck Spotter – zgromadził już kilka tysięcy followersów, do tego kanał na You Tube, a nawet „firmowe” długopisy.

Przyszły kierowca za kierownicą ciężarówki Pozbruku

Informacje o nietypowej pasji Igora rozniosły się bardzo szybko. Kierowcy bardzo pozytywnie reagują na zdjęcia, niektórzy informują, że danego dnia będą w okolicy. Chłopiec ma już nawet truckowych kolegów spoza Polski. – Pewnego grudniowego popołudnia kierowcy zrobili mi wielką niespodziankę. Pod mój dom podjechał konwój pojazdów, oświetlony i oczywiście głośny. To było coś wspaniałego – opowiada rozentuzjazmowany Igor.

Nie zabrakło prezentów, w tym nowy aparat fotograficzny, bo dotychczasowe zdjęcia Igor wykonywał smartfonem. Zainteresowała się nim prasa lokalna i branżowa. – Moją ulubioną marką jest Scania, ale lubię też inne. Chciałbym w przyszłości zostać kierowcą i mieć własną firmę transportową – opowiada o swoich marzeniach 12-latek.

Chłopiec zresztą plan już zaczął wcielać w życie – był już w kilku trasach, m.in. międzynarodowej do Włoch. Biorąc pod uwagę, że brak kierowców będzie permanentny przez wiele lat (nie tylko z powodu sytuacji na Ukrainie), każda osoba w tym fachu, a już szczególnie pasjonat, jest bezcenna. Co ważne, Igor w swojej pasji może liczyć na wsparcie rodziców, zresztą tata również prowadzi na trasach lokalnych ciężkie pojazdy.

Dział marketingu zaprosił Igora do „przetestowania” naszego trucka, naturalnie z pomocą naszego kierowcy, p. Janka. Zrobili wspólnie kilkanaście kilometrów. – Jechało się wspaniale. Te dźwięki, niesamowity design zewnętrzny, wnętrze jakże różne od współczesnych – nie krył radości nastolatek. Naturalnie truck został od razu szczegółowo obfotografowany, podobnie jak i Igor na jego tle.

Zdjęcie trucka Pozbruku do kolekcji.

Polecane produkty

Nowoczesna

Linea

Klasyczna

Lido

Nowoczesna

Plaza Grande

Załaduj więcej artykułów

Zobacz również