Unia Europejska
Dodano: 30/03/2018

Nowa przestrzeń dla pogorzelców –
dalsza historia rodziny z Gorzkiego Pola

Wygrana w konkursie – metamorfoza przestrzeni

Państwo Biskupscy, rodzina pogorzelców z Gorzkiego Pola, wygrała w organizowanym przez firmę POZBRUK konkursie Moja Przestrzeń POZBRUK. Dzięki wygranej przestrzeń wokół ich domu – ogród, ścieżki, podjazdy zostanie poddana całkowitej metamorfozie. Całość zostanie zaprojektowana przez architekta krajobrazu i dostosowana do ich nowo powstającego domu, który obecnie jest odbudowywany po pożarze.

 

 

Do konkursu zgłosiła ich siostra

Wśród osób, które zgłosiły się do konkursu, znalazła się też rodzina pani Ani Biskupskiej. Przeżyli dramatyczne chwile, kiedy ich dom stanął w płomieniach w październiku 2016 roku. Ogień zauważył 12-letni syn, Michał, który o pożarze zaalarmował swoją starszą siostrę, Weronikę, i wybiegł z domu poszukać pomocy. Weronika uległa poważnym poparzeniom, ale udało jej się uciec z płonącego budynku.

Państwo Biskupscy, dzięki swojej silnej woli i pomocy przyjaciół oraz sąsiadów, zaczęli odbudowę rodzinnego gniazda. Wygrana w konkursie i rewolucja w przestrzeni wokół domu, będzie wisienką na torcie dla ich nowego domu rodzinnego.

Finał konkursu Moja Przestrzeń POZBRUK odbył się 27 sierpnia 2017 roku w Poznaniu, przy stoku Malta-Ski. Nie zabrakło emocji przy przekazaniu nagrody.

Myślę, że będzie dobrze. Teraz już tylko do przodu” – takimi słowami podzieliła się pani Ania Biskupska przy odbieraniu nagrody. Jak widać rodzinie, mimo dramatycznych przeżyć, nie brak optymizmu i z uśmiechem na twarzy spoglądają w przyszłość.

Konkurs Moja Przestrzeń POZBRUK

Kultowa ciężarówka POZBRUK ruszyła w trasę 9 marca 2017 roku i odwiedziła ponad 20 miejscowościach w Polsce, m.in.: Oborniki, Łódź, Gorzów Wielkopolski, Nowy Tomyśl. Przyjazd mierzącej 22 metry długości i 4,5 metra wysokości ciężarówki oznaczał ogrom atrakcji dla całych rodzin, ale też szansę, na wzięcie udziału w konkursie Moja Przestrzeń POZBRUK. Udział w konkursie był doskonałą okazją dla osób, które chciały przeprowadzić rewolucję wokół swojego domu. Wystarczyło zostawić swoje zgłoszenie i krótko opisać, co chcielibyśmy zmienić w swoim otoczeniu. Do wygrania była całkowita metamorfoza przestrzeni wokół domu.

 

Polecane produkty

Załaduj więcej artykułów

Zobacz również