NEWSLETTER

Pozbruk zaprasza na wirtualny spacer!

W podpoznańskiej Sobocie został stworzony niepowtarzalny Ogród Wystawowy pełen ciekawych aranżacji. Można go zwiedzać siedząc wygodnie w fotelu dzięki tzw. Wirtualnemu Spacerowi Pozbruk.

„Krok po kroku” na ekranie komputera można przenieść się w świat betonowych inspiracji. Znajdziemy tu nowoczesne i rustykalne nawierzchnie, płyty tarasowe, kostkę brukową o różnych kształtach i kolorach, oraz małą architekturę, a z nich zbudowane tarasy, ścieżki, murki oporowe, ławki, donice i ogrodzenia. Możemy z bliska zobaczyć też niepowtarzalne elewacje. Wszystko uzupełnia zieleń i kwiaty oraz dyskretne tabliczki, które pozwalają samodzielnie sprawdzić nazwę asortymentu.

Pozbruk słynie przede wszystkim z wysokogatunkowej kostki brukowej, którą ofertuje w wielu kształtach, dziesiątkach rozmiarów i kolorów. Różnorodność aranżacji można podziwiać już od wejścia do Ogrodu Wystawowego, który podzielony jest na dwie części-bardziej tradycyjną, prezentującą głównie rozwiązania właśnie z kostki brukowej oraz nowoczesną zaaranżowaną z płyt tarasowych Presstone. Obie części ozdobione są murkami i ogrodzeniami prezentującymi możliwości połączenia ze sobą różnych form i kształtów. Niektóre potrafią zaskoczyć i to w bardzo pozytywny sposób.

Zresztą oceń sam i zwiedź nasz Ogród.
Zapraszamy na wygodny spacer!

 
Ogród wystawowy w Sobocie
Sobota, ul. Poznańska 43
62-090 Rokietnica
Godziny otwarcia: Otwarty całą dobę

ZOBACZ

W związku z pracami modernizacyjnym w Ogrodzie Wystawowym w Sobocie, cześć ekspozycji w Wirtualnym Spacerze jest na ten moment nieaktualna.
Już wkrótce nowa odsłona Naszego Ogrodu Wystawowego.
Serdecznie zapraszamy!

© 2015 POZBRUK. Wszystkie prawa zastrzeżone.