NEWSLETTER
Fotorelacja z postoju ciężarówki POZBRUK na targach Interbud w Łodzi 23-03-17

 
W połowie marca w Hali Expo w Łodzi odbyła się kolejna edycja Targów Budownictwa i Wyposażenia Wnętrz INTERBUD. Był to pierwszy postój naszego trucka podczas Ogólnopolskiej Trasy Ciężarówki POZBRUK. Na targach obecnych było prawie 240 wystawców! Podczas wydarzenia można było zapoznać się z ofertą różnych firm, produkujących między innymi ekologiczne systemy ogrzewania, pokrycia dachowe, okna i drzwi czy też zajmujących się tematyką rozwiązań dla ogrodów i przydomowej architektury.

Na naszym stoisku, czyli w trucku, którego naczepa pełniła rolę mobilnej wystawy, zaprezentowaliśmy ofertę, składającą się z najwyższej jakości nawierzchni dekoracyjnej, małej architektury, systemów do budowy tarasów, schodów, ogrodzeń oraz wyrobów elewacyjnych. Nasi przedstawiciele przedstawili szereg pomysłów aranżacyjnych – każdy, kto szukał inspiracji na zagospodarowanie klimatycznego ogrodu, stworzenie oryginalnego podjazdu czy też pomysłu na nowe ogrodzenie, na pewno znalazł coś dla siebie. Pełną parą ruszył także wcześniej zapowiadany konkurs Moja Przestrzeń POZBRUK, w ramach którego każdy może wygrać metamorfozę przestrzeni wokół domu. Przypominamy, że udział w konkursie można wziąć tylko odwiedzając nasze pikniki na trasie ciężarówki, a wszystkie stale aktualizowane lokalizacje na trasie ciężarówki znajdują się na stronie www.pozbruk.pl/harmonogram

Nieskromnie przyznamy, że ogromne wrażenie na naszych gościach zrobiła obecność trucka na targach. Wszyscy goście targów, a także zaproszeni architekci, producenci materiałów budowlanych i dekoratorzy wnętrz z zadziwieniem odwiedzali naszą ciężarówkę. Wiele osób robiło sobie nawet z nią zdjęcie! Zobaczcie fotorelację z pierwszego pikniku z udziałem naszej ciężarówki POZBRUK w Łodzi:

© 2015 POZBRUK. Wszystkie prawa zastrzeżone.