NEWSLETTER
Zobacz, jak bawiliśmy się w Obornikach! 30-03-17

 

Fotorelacja z imprezy „Barwy Dakaru”

Kolejna udana impreza na trasie ciężarówki POZBRUK za nami. Podczas wydarzenia „Barwy Dakaru”, które odbyło się w ostatni weekend w Obornikach, fani sportów motorowych mieli niesamowitą okazję zapoznać się z tajnikami kultowego wyścigu Dakar. Motoryzacyjnym atrakcjom nie było końca: z bliska można było przyjrzeć się popisom kierowców aut 4×4, zobaczyć wystawę dakarowego sprzętu, a nawet spotkać się z uczestnikami rajdu!

Zainteresowanie imprezą było ogromne! Nie mniejszym cieszyło się nasze stoisko z kultową ciężarówką POZBRUK. Kolejną, chodzącą atrakcją, zaraz po ciężarówce, był charakterystyczny, pluszowy Pan Kostka – nasi goście robili sobie z maskotką zdjęcia, a dzieci goniły Pana Kostkę wokół ciężarówki. Ponadto, udało się zebrać wiele zgłoszeń w konkursie „Selfie z ciężarówką”. Konkurs polegał na zrobieniu sobie zdjęcia z ciężarówką (mającą 22 metry długości i mierzącą niemal 4,5 metra wysokości), umieszczenie go na Facebooku i oznaczenie znacznikiem #POZBRUK. Do wygrania były gadżety firmy POZBRUK.

Ogromnym zainteresowaniem cieszył się także konkurs Moja Przestrzeń POZBRUK, przeznaczony dla wszystkich osób, które planują na nowo zaaranżować swoje podwórko, ogród, alejki wokół domu… Wygraną w konkursie jest całkowita metamorfoza terenu wokół domu, która wcześniej zostanie zaprojektowana przez architekta zieleni, współpracującego z firmą POZBRUK. W trakcie ostatniego weekendu w Obornikach do konkursu Moja Przestrzeń POZBRUK zgłosiło się aż 80 osób, pragnących przeprowadzić rewolucje wokół domu!

Informacje o dalszych etapach konkursu, a także kolejnych piknikach na trasie ciężarówki POZBRUK znajdują się na stronie internetowej i Facebooku:
pozbruk.pl/trasa oraz na www.FB.com/POZBRUKinspiracje

 

 

© 2015 POZBRUK. Wszystkie prawa zastrzeżone.