Unia Europejska

Płyty tarasowe

Płyty PRESSTONE to prestiżowe rozwiązania używane do tworzenia nowoczesnych i efektownych realizacji. Płyty wykonywane są w różnych opcjach, różniących się strukturą powierzchni oraz rodzajem kruszywa. Wszystkie cechuje bardzo dobra wytrzymałość na warunki atmosferyczne, trwałość i korzystny stosunek jakości do ceny, dzięki czemu doskonale sprawdzają się przy wykończeniach tarasów oraz balkonów. Zalecany przez firmę POZ BRUK montaż płyt na specjalnie przystosowanych podkładkach daje gwarancję, że płytki nigdy się nie odparzą (w przeciwieństwie do płyt ceramicznych i gresowych).

Jeżeli chodzi o płyty betonowe na taras, posiadają one wielorakie zastosowanie, dzięki czemu można je wykorzystać do tworzenia oryginalnych i trwałych nawierzchni na tarasie, balkonie czy na działce. Nienaganną prezencję w każdych warunkach gwarantują zastosowane innowacyjne technologie oraz sposób wykończenia. Płyty tarasowe z naszej oferty to produkty o wysokim współczynniku antypoślizgowości, na co wpływa ich struktura. Piaskowanie i szlifowanie wydobywają naturalne cechy użytego materiału, eksponując strukturę kruszyw i nadając wyjątkowy charakter powierzchni komponentów wykończeniowych. Dzięki temu betonowe płyty tarasowe uczestniczą w tworzeniu niebanalnych aranżacji przestrzeni. Wykonane z nich nawierzchnie mogą być na tyle różnorodne, że przypadną do gustu nawet tym z Państwa, którzy mają bardzo wysokie wymagania – zarówno w zakresie jakości wykończenia, jak i prezencji nawierzchni.

Betonowe płyty na taras / balkon

Płyty tarasowe betonowe posiadają wiele zalet, które decydują o ich wysokiej popularności wśród Klientów. Jednym z ogromnych atutów tego produktu jest niewątpliwie atrakcyjna cena. Płyty balkonowe to artykuły wysokiej jakości, produkowane z solidnych materiałów i z zastosowaniem technologii zwiększających ich żywotność. Ponadto czyszczenie i konserwacja nie sprawiają większych trudności, jako że płyty betonowe na taras wykazują znikomą nasiąkliwość – zanieczyszczenia nie wnikają w strukturę, lecz pozostają na powierzchni, dając się usunąć szybko i bezproblemowo. Kolejną zaletą, która wyróżnia płyty balkonowe, jest ogromny wybór wzorów oraz kolorystyki. Firma Pozbruk oferuje szeroką gamę płyt, tak więc każdy znajdzie w naszej ofercie model odpowiadający jego oczekiwaniom. Jeżeli mają Państwo pytania dotyczące naszej oferty bądź potrzebują porady, jakie płyty tarasowe betonowe wybrać, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy zawsze do Państwa dyspozycji.