Unia Europejska

Obrzeża balkonowe i tarasowe

Zadaniem obrzeży dekoracyjnych jest jednocześnie przeciwdziałanie siłom poziomym i spełnianie funkcji ekspozycyjnych. Elementy te z powodzeniem pełnią rolę dekoracyjną i wykończeniową nawierzchni. W ofercie dostępne są produkty, które swoją wysokością nie wychodzą poza lico nawierzchni oraz takie, których boczna powierzchnia jest widoczna.

W ofercie firmy Pozbruk znajdują się wysokiej jakości betonowe obrzeża balkonowe i na taras. To prefabrykaty o wysokiej wytrzymałości, których walory estetyczne stanowią o dużej popularności tych produktów. Ogromną zaletą, jeśli chodzi o obrzeża do tarasu z naszej oferty, są zastosowane przy ich produkcji najnowsze technologie. To właśnie one wzmacniają właściwości antypoślizgowe oraz zwiększają odporność na czynniki atmosferyczne. Ponadto, co szczególnie ważne w przypadku artykułów typu obrzeża balkonowe, nasiąkliwość materiału została zredukowana do minimum, zapewniając właściwe funkcjonowanie nawierzchni przez długi czas oraz łatwość jej konserwacji. Nie bez znaczenia jest również niebanalny wygląd obrzeży tarasowych, które pozwalają na aranżację przestrzeni zgodnie z różnorodnymi gustami Klientów. Dostępne kolekcje to ogromny wybór wzorów, kolorów i materiałów – z łatwością dobiorą Państwo zatem odpowiednie obrzeża do tarasu.

Betonowe obrzeża tarasu i balkonu

Obrzeża tarasowe dostępne w naszym sklepie nadają się znakomicie do wykorzystania jako wykończenie tarasu pokrytego kostką brukową. Wszystkie elementy potrzebne do stworzenia wymarzonej nawierzchni znajdą Państwo u naszych dystrybutorów lub kontaktując się bezpośrednio z naszym biurem. Aranżacja przestrzeni na balkonie bądź tarasie nigdy nie była prostsza! Z produktami takimi jak obrzeża betonowe można wykreować optycznie zachęcające miejsce, które będzie spójne pod względem kompozycji oraz stylistyki. Co więcej, kostka brukowa i obrzeża do tarasu to idealne połączenie również jeżeli chodzi o wytrzymałość materiału. Kupując produkty z naszych kolekcji, mają Państwo gwarancję najwyższej jakości wykonania oraz żywotności elementów wykończeniowych. Zapraszamy do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań i wątpliwości. Nasi eksperci są zawsze do Państwa dyspozycji.

11/03/2018

Palisada Gardeo

Produkty

 

11/03/2018

Palisada Uniwersalna

Produkty

 

11/03/2018

Palisada Opornik

Produkty

 

11/03/2018

Palisada Dekoracyjna Epoka

Produkty

 

09/03/2018

Oporniki 5,6,8×20 i Opornik Nova

Produkty

 

09/03/2018

Oporniki

Produkty

 

11/03/2018

Krawężnik Dekoracyjny

Produkty

 

11/03/2018

Okładzina Kątowa

Produkty