NEWSLETTER
STREFA PROJEKTANTA

Strefa konstruktora

W Strefie Konstruktora znajdą Państwo specyfikacje, deklaracje właściwości użytkowych produktów marki Murotherm oraz narzędzia pomocne przy projektowaniu.

Już ponad 32 lata produkujemy na polski i zagraniczny rynek najwyższej jakości prefabrykaty betonowe poprzez zastosowanie najnowocześniejszych dostępnych technologi i receptur, bazujących na kruszywach z własnych kopalni. Dbając o rzwój firmy, stale poszerzamy asortyment wdrożaąc nowoczesne rozwiązania. Pragniemy zaprosić Państwa do zapoznania się z najnowszą ofertą dotyczącą prefabrykatów żelbetowych i sprężonych, służących do konstruowania hal przemysłowych i magazynów.

W 2001 roku na rynek został wprowadzony system budowania MUROTHERM, oparty o strunobetonowe prefabrykowane elementy nośne i keramzytobetonowe pustaki. Firma Pozbruk posiada własny zakład prefabrykacji, który umożliwia wykonanie prefabrykatów w wymiarach niestandardowych.

Firma Pozbruk dysponuje dynamicznym zespołem projektowym specjalizującym się w konstrukcjach wznoszonych przy użyciu prefabrykacji betonowej. Oferujemy kompleksowe projektowanie obiektów, począwszy od założeń koncepcyjnych, poprzez dobranie optymalnego rozwiązania konstrukcyjnego i wykonanie obiliczeń statycznych i wytrzymałościowych a na opracowaniu dokumentacji projektowej kończąc. Zapewniamy również wsparcie i doradztwo dotyczące naszego systemu prefabrykacji.

© 2015 POZBRUK. Wszystkie prawa zastrzeżone.