NEWSLETTER
Wyjątkowe schody w ogrodzie 12-12-16

 
Ogród to przedłużenie przestrzeni domowej, służące do odpoczynku na łonie natury. To miejsce, w którym chcemy czuć się dobrze, gdzie harmonia architektonicznej kompozycji współgra z pięknem przyrody, bez przytłaczania jej.

Specjalnie z myślą o urokliwym pięknie przydomowych ogrodów powstała linia Gardeo, idealnie imitująca kamień ogrodowy. Nieregularne krawędzie płyt i bloków powstają w procesie łamania prefabrykatów, dając naturalny efekty. Jedną z możliwości aranżacyjnych są stopnie Gardeo, teraz dostępne w dwóch nowych kolorach – melanżu śnieżnym oraz pustynnym. Wybarwienie w masie obrazuje ciekawą i wyjątkową grę żył naturalnych i minerałów. Schody znakomicie nadają się do aranżacji ogrodów w stylu rustykalnym, gdzie sielskość krajobrazu nawiązuje do zamożnej wiejskiej chaty lub tradycyjnego dworku.

Stopnie blokowe Gardeo o szerokości 33 i 50 cm, mogą być układane bezpośrednio na podbudowie, bez konieczności fundamentowania. W zależności od rodzaju aranżacji należy skorzystać z produktu o mniejszej szerokości, który przeznaczony jest do budowy ciągu prostego lub sięgnąć po stopień szerszy, który umożliwia aranżację ciągu schodów prowadzonych po łuku. Stopnie Gardeo można łączyć w celu powiększenia długości stopnia.

Produkt zabezpieczony technologią H-plus, która wypiera wilgoć, zmniejszając nasiąkliwość i zapobiegając erozji betonu. Ogrodowe aranżacje Gardeo można uzupełnić znajdującymi się w ofercie ogrodzeniami oraz dekoracyjną linią palisad.

Zobacz produkt: Stopień 33/55

© 2015 POZBRUK. Wszystkie prawa zastrzeżone.