NEWSLETTER

PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI

Wybierz województwo, a następnie powiat, aby odnaleźć kontakt do najbliższego Naszego przedstawiciela handlowego.

Sortuj wyniki według interesującego Ciebie zakresu kontaktu.

Sławomir Szymczak

Dyrektor Ds. Dystrybucji

Hurtownie
Cała Polska

tel. 607892609
slawomir.szymczak@pozbruk.pl

Przemysław Bienias

Dyrektor Ds. Inwestycji

Inwestycje
Cała Polska

tel. 721232232
przemyslaw.bienias@pozbruk.pl

Wojciech Klon

Kierownik ds. Kluczowych Klientów

Inwestycje
Wielkopolska

tel. 661018926
wojciech.klon@pozbruk.pl

Leszek Kwiatkowski

Ekspert ds. rozwoju rynku

Hurtownie i Inwestycje
Cała Polska

tel. 663001274
leszek.kwiatkowski@pozbruk.pl

Michał Mencel

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Hurtownie
Łódzkie, Mazowieckie

tel. 663001154
michal.mencel@pozbruk.pl

Mariusz Ignaczak

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Hurtownie
Wielkopolska

tel. 665211415
mariusz.ignaczak@pozbruk.pl

Łukasz Zajder

Przedstawiciel Handlowy

Inwestycje
Łódzkie, Małopolskie, Mazowieckie, Opolskie, Śląskie, Świętokrzyskie

tel.: 519352766
lukasz.zajder@pozbruk.pl

Andrzej Iwanowicz

Przedstawiciel Handlowy

Inwestycje
Zachodniopomorskie, Pomorskie

tel. 519352765
andrzej.iwanowicz@pozbruk.pl

Leszek Mikołajczak

Przedstawiciel Handlowy

Hurtownie
Wielkopolskie, Dolnośląskie, Lubuskie

tel. 665542997
leszek.mikolajczak@pozbruk.pl

Arkadiusz Dębski

Przedstawiciel Handlowy

Hurtownie
Łódzkie, Mazowieckie

tel. 697634527
arkadiusz.debski@pozbruk.pl

Michał Krauze

Przedstawiciel Handlowy

Inwestycje
Wielkopolskie, Dolnośląskie, Lubuskie, Kujawsko-Pomorskie

tel. 732460635
michal.krauze@pozbruk.pl

Tomasz Michalski

Przedstawiciel Handlowy

Inwestycje
Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie

tel. 519352769
tomasz.michalski@pozbruk.pl

Klaudia Matysiak

Specjalista ds. obsługi biur projektowych

Biura architektoniczne
Cała Polska

tel. +48 516 182 751
klaudia.matysiak@pozbruk.pl

Krzysztof Wasil

Przedstawiciel Handlowy

Hurtownie
zachodnio-pomorskie

tel. 693953710
krzysztof.wasil@pozbruk.pl

Michał Wojciechowski

Przedstawiciel Handlowy

Hurtownie
wielkopolskie

tel. 661018941
michal.wojciechowski@pozbruk.pl

sddfsaf
© 2015 POZBRUK. Wszystkie prawa zastrzeżone.