NEWSLETTER
KARIERA W POZBRUK

Zostań naszym Partnerem i dystrybutorem produktów POZ BRUK!

W związku z dynamicznym rozwojem Naszej firmy poszukujemy Partnerów zainteresowanych dystrybucją wysokiej klasy produktów betonowych.

Swoją ofertę kierujemy głównie do osób chcących przełamywać utarte schematy dotyczące aranżacji i wykończenia przydomowej jak i publicznej przestrzeni. Cechujących się nowoczesnym spojrzeniem na innowacyjne technologie oraz dla których istotne jest, że produkty pochodzącą z Polski.

Specjalizujemy się w produkcji materiałów wykorzystywanych do budowy nawierzchni, schodów, elewacji i systemów ogrodzeniowych. Produktów przeznaczonych do wykańczania tarasów i balkonów. Ofertę artykułów dekoracyjnych dopełniają wysokiej jakości betonowe wyroby małej architektury.

Jesteśmy znani także z wysokiej jakości i nowoczesności wytwarzanych fabrykatów przemysłowych m.in. nadproży, systemów stropowych, paneli akustycznych, czy dedykowanych elementów prefabrykowanych.

Współpraca w ramach dystrybucji produktów POZ BRUK to same korzyści:

  • Oferujemy najwyższej jakości produkty stworzone z wyselekcjonowanych i opatentowanych komponentów.
  • Udostępniamy narzędzia On-line wspierające sprzedaż.
  • Posiadamy atrakcyjną politykę cenową.
  • Zapewniamy pełne wsparcie posprzedażowe, marketingowe, architektoniczne oraz techniczno-konstrukcyjne.
  • Stale poszerzamy ofertę.
  • Mamy możliwość stworzenia produktów pod konkretny projekt i inwestycję.

 

Jak zostać naszym Partnerem?

Aby zostać dystrybutorem produktów POZ BRUK prosimy o wypełnienie poniższego formularza oraz przedstawienie krótkiego opisu dotyczącego swojej osoby, charakteru prowadzonej działalności gospodarczej i motywu dotyczącego przyszłej współpracy.


© 2015 POZBRUK. Wszystkie prawa zastrzeżone.