NEWSLETTER
KARIERA W POZBRUK

nr ref.: 06/2017/Operator wózków widłowych

Miejsce pracy: Szczecin
Obszar: Zachodnio-pomorskie

POZ BRUK Sp. z o.o. sp. j. - ogólnopolski lider w prefabrykacji i sprzedaży galanterii betonowej. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 30 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Nasze hasła przewodnie to innowacyjność, nowe technologie i najwyższa jakość. Stawiamy na ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego zadania.

Nazwa stanowiska: Operator wózków widłowych

Opis stanowiska pracy:
- obsługa wózka widłowego z napędem spalinowym,
- wykonywanie czynności załadunkowych i rozładunkowych,
- dbałość o powierzony sprzęt i towar,
- praca na 2 zmiany.

Wymagania:
- uprawienia do obsługi wózków widłowych oraz doświadczenie w obsłudze wózków widłowych,
- zaangażowanie w wykonywane obowiązki, pracowitość, odpowiedzialność,
- mile widziane kwalifikacje mechaniczne.

Oferujemy:
- zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy,
- stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników.

Prosimy o przesłanie CV z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą Aplikuj teraz:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)"

Administratorem danych jest POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J. z siedzibą w Rokietnicy, ul. Poznańska 43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.