NEWSLETTER
KARIERA W POZBRUK

nr ref.: 06/2017/Automatyk - Elektryk

Miejsce pracy: Sobota k/Poznania
Obszar: Wielkopolskie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 30 lat odnoszącą sukcesy na polskim rynku. Stawiamy na innowacyjność, nowe technologie i najwyższą jakość nie tylko produktów, ale również kultury pracy. Oferujemy pracę w środowisku pełnym wyzwań i nowych projektów, gdzie praca wre, a Ty nigdy nie będziesz się nudzić. Stawiamy na ludzi energicznych, którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do każdego nowego zadania. W związku z rozwojem struktur, poszukujemy do pracy:

Automatyk - Elektryk
Miejsce pracy: Sobota k. Poznania

Opis stanowiska:
- zadania związane z utrzymaniem ruchu,
- bieżąca współpraca z elektrykami, pracownikami produkcji,
- usuwanie awarii maszyn i urządzeń,
- wykonywanie przeglądów maszyn, urządzeń i elektronarzędzi oraz ich naprawa.

Wymagania:
- znajomość systemów sterowania w przemyśle – PC-PLC,
- uprawnienia SEP 1 KV,
- doświadczenie w utrzymaniu ruchu,
- wykształcenie kierunkowe,
- umiejętność czytania dokumentacji technicznej,
- umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:
- pracę na samodzielnym stanowisku, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
- stabilne zatrudnienie,
- zgrany zespół, dobrą atmosferę pracy.

Prosimy o przesłanie CV z niżej zamieszczoną zgodą na przetwarzanie danych osobowych za pomocą Aplikuj teraz:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)"

Administratorem danych jest POZ BRUK Sp. z o.o. Sp. J. z siedzibą w Rokietnicy, ul. Poznańska 43. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.